• Satılık
  • Yenilendi
Jingyuqin 3 Düğme Çevirme Katlanır Uzaktan Anahtar Kabuk Ford Focus Fiesta 2013 Fob Durumda HU101 Bıçak

Jingyuqin 3 Düğme Çevirme Katlanır Uzaktan Anahtar Kabuk Ford Focus Fiesta 2013 Fob Durumda HU101 Bıçak

 
₺ 3.78
₺ 3.14

Ürün sayısı
Stokta

Autokey'in mağazasına hoşgeldiniz. Çok çeşitli onarım ve değiştirme anahtarı sağlıyoruzFob'ların yanı sıra kod veya resim servisine bir kesim sunuyor. Durum : 100% yepyeni Renk : Siyah Düğme : 3 Düğme Anahtar Boş : Evet Transponder Çip : Hayır Elektronik/pil : hayır
Özellikler : 1. kırık düğmeli veya aşınmış anahtar kılıflı bir anahtar için en iyi yedek. 2. sadece anahtar kasa ve kesilmemiş itmeli anahtar. elektronik dahili değil.
3.
Orijinal ile yerel çilingir/bayi tarafından bıçak kesim olsun. 4. orijinal uzaktan gelen dahili elektron (immobilizer/transponder çip dahil) alın ve anahtar kabuğumuza yerleştirin, o zaman hazırsınız! Teçhizat : Ford için Ve aşağıdaki bölüm olarak listelenen anahtar boş ve pil tutucu aynı özellikleri ile diğer model.. Önemli Not : 1. bu öğe bir uzaktan değil, sadece bir uzaktan anahtar kabuk durumda değiştirme. 2. İçinde iç (uzaktan/elektronik/transponder çip) ünitesi yoktur. Görüntü gerçek üründür. Internetten indirilmedi. Lütfen anahtar kabuğunuzu karşılaştırın, satın almadan önce öğenizin ürünümüzle aynı olduğundan emin olun. Paket İçeriği : 1 X Anahtar Kabuk Logo gümrükte çok risklidir, varsayılan olarak herkes için logo göndermeyiz.


Diğer özellikleri

Marka Adı:
jingyuqin
özelleştirme:
Hayır
R/c fonksiyonu:
Olmadan
değişimi parça numarası:
Key shell Replacement
parça numarası:
For Ford
Malzeme Türü:
ABS + Metal
diğer parça numarası:
sku171
ülke/bölge araba üretim:
China

En iyi teklif